Skip to main content

Frezowanie CNC

Frezowanie CNC w narzędziowni pomaga Twojej firmie uzyskać dokładnie to, czego potrzebuje, aby pozostać wydajnym, produktywnym i skupić się na własnych wyjątkowych standardach kontroli jakości.

Dlaczego powinieneś skorzystać z naszej oferty frezowania cnc?

Nasze obrabiarki charakteryzują się doskonałością w zakresie różnorodnych zadań związanych z frezowaniem CNC. Oferujemy frezowanie CNC dla wielu branż, które wymagają dokładnego tworzenia części do produkcji produktów i maszyn. Precyzyjne frezowanie CNC składa się na różne czynniki - materiały, zamocowanie, narzędzia czy programowanie komputerowe. Mamy możliwość połączenia wszystkich czynników w unikalny sposób, aby dostarczyć dokładnie taką część, jakiej potrzebuje Twoja firma w powtarzalnym, kontrolowanym jakościowo procesie.

programowanie-cam-frezarek-cnc

Wykorzystujemy oprogramowanie CAM

Do przygotowania programów na nasze obrabiarki CNC używamy najnowszego oprogramowania SolidCAM do programowania ścieżek. Przy wykorzystaniu możliwości programu CAM jesteśmy w stanie wykonać wszystkie rodzaje geometrii 2D i 3D. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która gwarantuje że elementy wykonane obróbką CNC będą wykonane bardzo precyzyjnie i powtarzalnie.

Close Menu
Dane kontaktowe.

Wamet Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 12
15-701 Białystok
NIP 966 13 83 178
REGON 050828763